KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204044
nr 1420 4044
Oidentifierad konstnär. Signerad Petrovich. Olja på pannå, 40x30, yttermått inklusive ram: 55x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:27:15
21/9 17:40:05
500 kr
27/9 18:22:15